Renowacja okien

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku każdego budynku stolarka otworowa pełni nie tylko funkcję techniczną, ale również ozdobną. Dlatego też z dumą prezentujemy Państwu naszą wyjątkową ofertę usługową związaną z profesjonalną renowacją okien. Proces ten w zdecydowanej większości przypadków dotyczy produktów wykonanych z drewna naturalnego. Materiał zazwyczaj pokrywany jest różnego rodzaju powłokami zabezpieczającymi, które wraz z upływającym czasem tracą swoje cenne właściwości. Spękany lakier lub odchodząca na całej powierzchni ościeżnicy farba powodują bardzo nieprzyjemny dla oka efekt.

Co jednak najistotniejsze, przestają należycie chronić strukturę drewna, które staje się podatne na oddziaływanie wilgoci oraz promieniowania ultrafioletowego. W dłuższej perspektywie sytuacja taka może przyczynić się do konieczności wymiany elementów na nowe. Aby uniknąć wysokich kosztów związanych z tak dużą inwestycją, warto zdecydować się na renowację okien. Takie podejście do sprawy jest nie tylko znacznie tańsze, ale pozwala także sprawnie i bezinwazyjnie uzyskać pożądane rezultaty estetyczne. Jeżeli zatem chcą Państwo odświeżyć wygląd zamontowanej w domu lub mieszkaniu stolarki otworowej, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Renowacja okien stanowi jeden z głównych obszarów naszej działalności, dlatego też wszystkim zainteresowanym zapewniamy najwyższy standard obsługi. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Czy okna PCV i aluminiowo-tworzywowe również wymagają renowacji?

Dość często można spotkać się z opinią, że nowoczesne okna PCV lub aluminiowo-tworzywowe nie wymagają przeprowadzenia procesu renowacji. Takie postrzeganie rzeczywistości jest jednak bardzo złudne. Co prawda cała procedura nie musi być wykonywana z taką częstotliwością jak w przypadku stolarki drewnianej, ale całkowite zbagatelizowanie tych czynności, wiąże się zazwyczaj z poważnymi konsekwencjami.

Chodzi oczywiście o to, że renowacja okien nie polega jedynie na odświeżeniu wyglądu elementów widocznych, takich jak m.in. ościeżnice oraz skrzydła. Prace, które wykonujemy, często dotyczą również naprawy lub wymiany uszczelek, zawiasów, okuć oraz mechanizmów otwierania, czyli elementów wspólnych dla wszystkich okien – bez względu na materiał, z którego zostały wyprodukowane. Renowacja nie wiąże się z tak wysokimi kosztami, jak mogłoby się wydawać. Jej przeprowadzenie pozwala przede wszystkim uniknąć sytuacji, w której dojdzie do trwałego zniszczenia stolarki. Nasze usługi kierujemy do klientów z Trójmiasta, których zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz konkurencyjne warunki współpracy!

Renowacja okien – wymiana pakietu szybowego

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że okna, z jakimi można spotkać się przede wszystkim w miejskich kamienicach oraz starszych domach jednorodzinnych, mają swój niewątpliwy urok. Często są to produkty wykonywane na indywidualne zamówienie. Ich cechą szczególną jest oryginalna i jednocześnie nienaganna estetyka, którą często rozpatruje się w kategoriach ozdoby całego budynku. Niestety, technologia sprzed kilkudziesięciu lat nie umożliwiała wyposażenia stolarki w energooszczędne lub pasywne pakiety szybowe. Właściciele tego typu nieruchomości stają zatem przed dylematem dotyczącym tego, czy pogodzić się ze stratami ciepła i postawić na wygląd czy też wymienić okna na nowe.

Okazuje się jednak, że istnieje rozwiązanie kompromisowe. Jeżeli pozwalają na to kwestie techniczne, to renowacja może obejmować swoim zakresem wymianę samego oszklenia. Przy takim podejściu do sprawy nasi doświadczeni specjaliści zadbają o odświeżenie istniejących elementów ościeżnicy i skrzydła oraz zamontują nowoczesny pakiet szybowy. Jeśli chcą zatem Państwo zachować wygląd swoich okien i jednocześnie nie narażać się na straty finansowe wynikające z nieefektywnego ogrzewania, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty. Kierujemy ją do mieszkańców Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Renowacja okien – postaw na najlepszych fachowców!

Wykonywana przez naszych specjalistów profesjonalna renowacja okien to zazwyczaj złożony i wieloetapowy proces, który każdorazowo wymaga indywidualnego podejścia do zlecenia. Dlatego też konieczne do zrealizowania prace rozpoczynamy od przeprowadzenia wizji lokalnej, dzięki której ustalamy zakres obowiązków. Podczas robót wykorzystujemy najnowocześniejszy dostępny sprzęt oraz postępujemy zgodnie z wytycznymi producentów stolarki otworowej i wyznacznikami sztuki budowlanej.

Działamy kompleksowo i zapewniamy merytoryczne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Nasi klienci mogą również liczyć na szeroko zakrojone doradztwo techniczne. Bezpłatnie wykonamy dla Państwa precyzyjną wycenę, która pomoże jasno ustalić konieczne do poniesienia koszty. Do kontaktu z naszymi doradcami zachęcamy przede wszystkim klientów z Trójmiasta. Renowacja okien drewnianych i PCV nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Dlatego też jesteśmy pewni, że zagwarantujemy Państwu najwyższy możliwy standard obsługi!

KiK Naprawa Okien - Łukasz Kowalski
Oliwska 76/8 Gdańsk

NIP: 671 168 67 85